Budynek użytkowy, ul. Opolska
Opolska, Osiny, opolskie
- 7 340 498 zł
- 13 094 m²
- 560,60 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Opolska
Opolska, Osiny, opolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Budynek użytkowy, ul. Opolska
Zaktualizowane: 18 maja 2026
7 340 498 zł 13 094 m² 560,60 zł/m²
-
produkcyjno-magazynowe
-
1
Zobacz na mapie
Rodzaj budynku:
-Przeznaczenie:
produkcyjno-magazynowePowierzchnia działki:
-Kondygnacje:
1Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
- Tryb: przetarg
- Cena wywoławcza: 7 340 498 zł
- Rynek: wtórny
- Budynek: 13 094 m²
- 1 piętro
- przeznaczenie produkcyjno-magazynowe
- Źródło: ogłoszenie komercyjne: AMK Portal sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 10552/3186/OOS
Lokalizacja
- Adres: Opolska, Osiny, Komprachcice, opolski, opolskie
Opis nieruchomości
Syndyk Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą
pod firmą GRZELAK ROMAN ZAKŁAD KONSTRUKCJI STALOWYCH
sprzeda z wolnej ręki
wchodzące w skład masy upadłości
nieruchomości i ruchomości
Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: z siedzibą (...)
531 046...
531 046 739